Умови надання статистичної інформації

Умови надання статистичної інформації

Статистична інформація, розміщена на офіційному веб-сайті Головного управління статистики (www.ks.ukrstat.gov.ua), є доступною та відкритою для всіх користувачів без будь-яких обмежень. Для отримання цієї інформації не потрібний спеціальний дозвіл, але у разі її використання з метою подальшого поширення користувачами обов'язково повинно робитись посилання на джерело отримання даних - "За даними Головного управління статистики у Херсонській області".

Відповідно до Комплексного плану роботи Головне управління статистики здійснює підготовку та випуск значної кількості статистичних публікацій, перелік яких наведено у "Каталозі статистичних видань".

Придбати статистичні видання (у друкованому або електронному вигляді) можна безпосередньо у Головному управлінні статистики за адресою: 73027, м.Херсон, вул. Філатова, 24, кімн. 118 та 320, телефон: 26–26–38 та 49–43–28. Режим роботи : з 8:00 до 17:00, у п’ятницю з 8:00 до 15:45, перерва на обід з 12:00 до 12:45, вихідні – субота, неділя.

Надання статистичної інформації на платній основі органами державної статистики здійснюється на підставі статті 24 Закону України "Про державну статистику" та постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Положення про проведення статистичних спостережень та надання органами державної статистики послуг на платній основі" від 8 листопада 2000 року № 1659.

Для оформлення замовлення щодо надання необхідної статистичної інформації потрібно надіслати бланк-замовлення (поштою або факсом), складений у довільній формі. У замовленні треба чітко зазначити запитувану інформацію, визначити її деталізацію (за видами діяльності, організаційно-правовими формами господарювання, в територіальному розрізі тощо), період (або на яку дату), за який потрібно надати дані, а також обов’язково вказати:
для юридичних осіб-замовників інформації – назву, адресу, телефон та контактну особу підприємства, організації, установи;
для фізичних осіб – прізвище, адресу, контактний телефон особи-замовника.

За умови надання статистичної інформації на платній основі запитувач відшкодовує витрати, пов’язані з виконанням послуг з підготовки статистичної інформації. Для проведення розрахунків Головним управлінням статистики готується відповідний пакет документів (договір, акт виконаних робіт, рахунок-фактура). Оплата вартості послуг з підготовки та надання інформації здійснюється за готівковим та безготівковим розрахунком. Вартість конкретної запитуваної інформації залежить від її обсягу та витрат часу для її підготовки.

Органи державної статистики здійснюють ведення Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ): на державному рівні Держстат України,  на територіальному рівні – територіальними органами державної статистики.