До уваги користувачів

ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ КОРИСТУВАЧІВ

 

06.04.2018

У рамках робіт щодо забезпечення користувачів статистичною інформацією за результатами статистичного обстеження за ф.№2-інвестиції (квартальна) у 2018 році буде підготовлено статистичний бюлетень «Капітальні інвестиції в Херсонській області», який містить оперативну інформацію про обсяги капітальних інвестицій, фактично освоєних у поточному році та в порівнянні з відповідним періодом попереднього року. Показники наведені в цілому по області, в розрізі міст і районів, видів економічної діяльності та за джерелами фінансування. Термін видання: щоквартально, ІІІ декада з місячним запізненням.

06.04.2018

У рамках робіт щодо забезпечення користувачів статистичною інформацією за результатами статистичного обстеження за ф.№2-буд (квартальна) «Звіт про прийнятий в експлуатацію закінчений будівництвом об’єкт» у 2018 році буде підготовлено статистичний бюлетень«Прийняття в експлуатацію житла в Херсонській області», який містить інформацію про будівництво житла в поточному році та в порівнянні з відповідним періодом попереднього року. Показники наведені в цілому по області, в розрізі міст і районів. Термін видання: щоквартально, І декада з двомісячним запізненням.

21.02.2018

Інформуємо, що внесено зміни до Класифікації країн світу (КС) та Класифікації валют (КВ), зокрема змінено їх назви, відповідно, на Статистична класифікація країн світу (СККС) та Статистична класифікація валют (СКВ).

25.01.2018

 Звертаємо увагу!

Починаючі з січня 2018 року,  до переліку статистичної інформації додано таблиці «Кількість, робочий час та оплата штатних працівників за видами економічної діяльності у 2018 році» (інформація буде викладатись помісячно починаючи з лютого 2018 року) та «Кількість, відпрацьований час та середньомісячна заробітна плата штатних працівників по містах та районах»(інформація буде викладатись щоквартально).